Hodíme se k sobě.cz

Hodíme se k sobě vyjadřuje smysl projektu hodimeseksobe.cz. Ten je určený především mladým lidem a párům, které mají zájem zjistit, zda se k sobě „hodí“. Tedy zda se dá z psychologických předpokladů očekávat, že jejich vztah bude kvalitní nebo nikoli.

Principem je psychotest zaměřený na partnerský život a řešení situací s partnerským vztahem spojených. Psychotest si vyplní oba partneři a následně se jim odhalí odpověď na otázku, zda se k sobě „hodí“.

Zároveň je pro registrované členy dostupná služba vyhledávání partnera. Na rozdíl od klasických seznamek mohou uživatelé vyhledávat své potenciální protějšky na základě toho, jak se k nim skutečně hodí. Mohou si tak najít partnera, který nejlépe odpovídá jejich vlastímu vztahovému psychologickému profilu.

Archiv novinek »

Novinky

21/04/2017 - Stěhování - Společnost se přestěhovala do vily v Praze 10 - Štěrboholích. Změnte si, prosím, naše kontaktní a fakturační údaje.
7/12/2007 - Mezinárodní projekt - IQ test národa v rámci EU - dosáhl dnešním dnem 100.000 otestovaných uživatelů. Uživateli projektu IQ test v EU jsou obyvatelé celé Evropské unie. Díky tomu již projekt vykazuje statisticky významné údaje o IQ jednotlivých členských zemí.

Kontakt

I&Q GROUP, spol. s r.o.
Nepravidelná 329/9
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

Office: +420 722 000 005
office@iqgroup.cz
www.iqgroup.cz
CZ Připravujeme/Coming soon: EN