Práce na míru.cz

Práce na míru (prace-namiru.cz) je projektem, zaměřeným na komplexní testování psychologických předpokladů jeho uživatelů. Test, na rozdíl od našeho dalšího projektu – IQ-testu – zjišťuje mnoho dalších aspektů lidské psychiky a osobnosti. Test byl sestaven společností GUILD Internetional, která se zabývá tvorbou psychotestů již řadu let a její psychotesty jsou využívány firmami při výběrových řízeních.

Test prace-namiru pomáhá svým uživatelům zjistit strukturu svých pracovních předpokladů a tak lépe zhodnotit své možnosti na trhu práce. Mimo této základní funkce umožňuje přímo online vyhledávat vhodné zaměstnání dle výsledků psychotestu a to jak ze strany uživatelů tak ze strany firem, které se mohou do systému zaregistrovat se svou poptávkou po práci.

Projekt prace-namiru.cz posouvá uvažování o internetovém trhu práce ze stavu „hledám zaměstnance dle toho, co o sobě píšou“ do stavu „hledám zaměstnance dle toho, jací skutečně jsou“.

Archiv novinek »

Novinky

21/04/2017 - Stěhování - Společnost se přestěhovala do vily v Praze 10 - Štěrboholích. Změnte si, prosím, naše kontaktní a fakturační údaje.
7/12/2007 - Mezinárodní projekt - IQ test národa v rámci EU - dosáhl dnešním dnem 100.000 otestovaných uživatelů. Uživateli projektu IQ test v EU jsou obyvatelé celé Evropské unie. Díky tomu již projekt vykazuje statisticky významné údaje o IQ jednotlivých členských zemí.

Kontakt

I&Q GROUP, spol. s r.o.
Nepravidelná 329/9
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

Office: +420 722 000 005
office@iqgroup.cz
www.iqgroup.cz
CZ Připravujeme/Coming soon: EN